share

شیر دادن سرکار

سازگاری با روال کار قبلی خود، بدون برنامه شیر دادن  یک عامل چالش انگیز است خوشبختانه برای اماده کردن بچه و کارتان و خودتان  برای این موقعیت جدید زمان دارید.برگشتن به کار در وسط هفته سازگاری با تغییرات را برای هر کسی اسان تر خواهد کرد از انجایی که این دو یا سه بار در روز دوره های کوتاه تامین خواهد کرد قبل از کامل هفته کار کردن.واز پیش برنامه ریزی کردن برای موقعیت های خاص با شما هر روزه کار کنند.

تعدادی زنان شب قبل همه رو با هم انجام می دهند. به یک پمپ شیر نیاز دارید برای گرفتن و ذخیره کردن شیر و یک نهار یا غذای مختصر برای بالا نگه داشتن انرژی و همچنین به پد سینه یا بسته برای تمیز کردن بلوز یا ژاکت در مواردی که شیر نشت میکند در روز اول بازگشت تان به مافوق تان یاداوری کنید درباره توافق راجع به برنامه شیر دهی و مکان مختص به شیر دادن 

وقتی اولین دوشیدن رو اغاز میکنید تلاش کنید ارام باشید و ذهنتان را از مردمی که بیرون اتاق منتظر هستند دور کنید.هر گونه استرسی می تواند رفلکس پایین امدن شیر را به تاخیر اندازد و شیر را کاهش دهد و برگشت تان را به تاخییر اندازد تلاش برای کار با کاغذ و تلفن و یا استفاده از تلفن در حال گرفتن شیر موثر نیست .فکر کردن به بچه تان که چقدر راحت است و این که او شیرتان را می خورد و چقدر برای شیرتون خوبه ممکن است به راحتی شما و شروع جریان شیر کمک کند .

بعضی مادران می فهمند نگاه به عکس بچه هایشان و  گوش کردن بهیا صدای گریه انها کار جذابی است وقتی که با روال جدید سازگار می شوید شما یاد میگیرید  روشهای برای ادغام شیر گرفتن با کار روزانه تان . این اسان میکند رشد کاری شما را تا استفاده از غیبت های کوتاه ی تا سه بار در روز .علیطرغم ان ها تا این که هنوز هم بتوانید موثر باشیدو یاد خواهید گرفت لغزش های پنهانی از جلسه های که طول می کشد و تداخل می کند با برنامه شیر گرفتن شما .یکی دیگر از انواع کارها بهانه کردن خودشان برای رفتن به اتاق استراحت .

 

هچنان که به شیر دادن در محل کار  و .نظارت بر مقداری که در حال گرفتن است ادامه دهید . کاهش مقدار شیر یک مشکل عمومی مادران شاغل است و اغلب نتیچه جستن قسمت های شیر گرفتن و یا مدت ناکافی است. گرفتن شیر ممکن است از مقدار شیر به اندازه که بچه در قسمت شیر دهی به دست می اورد کمتر باشداگر او یک مراقبت کننده موثر باشد برای افزایش دادن شیر گرفتن شیر به طور مکرربه مدت 10 دقیقه هر بار حتی اگر شیر قبل از این قطع بشود وقتی در خانه با بچه هستید به بچه تان هر دو یا سه ساعت شیر بدهید اگر او کل شب را خواب بود بیداری در زمان خواب رو در نظر بگیرید برای غذای اضافه در اخر هفته ها به غبر از شیر مراقبت هر وقت که علاقه نشان بدهد . از زمانی که شیر می دهید شیرتان افزایش پیدا می کند دوباره. و مقذار شیرتان را به وسیله خوردن مایعات نگه دارید و استراحت کافی و راحت بودن به هنگام گرفتن شیر یاداوری دورهای کوتاه شیر گرفتنو قطع کردن چند دقیقه زودتر برای برگشتن سرکار ارزشی ندارد هزینه شیر دهی در طولانی مدت و ارتباط با فرزندان تان اگر این توصیه ها کمک نکرد با پزشک متخصص اطفال تماس بگیریدو یا متخصص شیر دهی برای توصیه ای اضافی.

منبع:
وبسایت کودک سالم - آکادمی پزشکان اطفال آمریکا

هم‌رسانی:

اولین نفر دیدگاه خود را ثبت کنید.

دیدگاه های خود را با بـه سـلوی به اشتراک بگذارید.