share

نکاتی در مورد شیردهی

یکی از بزرگترین مزیت های شیر قابلیت سازگاری است شما می توانید شما می توانید بچه تان را تغذیه کنید بدون امکانات و تاخیر . ممکن است بفهمید اوایل انتخاب میکنید یک یا دو مکان مطلوب را برای شیر دادن تا این که سازگاری اسان تر می شود.در طول روز ممکن مبل یا صندلی رو در اتاق یا اشپز خانه انتخاب کنید . از انجایی این اجازه شرکت در زندگی خانوادگی را می دهد. تعدادی از تازه مادرها در تخت شیر می دهند.و با تعداد زیادی بالشت برای محافظت و گهواره انتظار کودک نزدیک باشد.

تعدادی از مادرهای شیرده  تا زمانی که بچه از شیر گرفته می شود با بچه هایشان می خوابند . اکادمیپزشکان اطفال امریکا نگران این است  که تخت مشترک خطرناک است تخت مشترک یک نگرانی مخصوصا مادرانی که چاق باشند و موادی که حالت های ذهنی را تغیر می دهد استفاده کند مانند داروهای تغییر دهنده ذهن یا خوردن افراطی الکل و اگر سیگاری باشد یا بچه های دیگر در تخت باشد اگر تصمیم دارید که اجازه دهید که نوزادتان در تخت شما بخوابد هرگز او را در حالت شکم قرار ندهید همیشه او را روی پشت قرار دهید و از بالشت و تشک های شل اجتناب کنید. تخت رو از دیوار و اثاث خانه دور کنید و نگه داشتن از افتادن.هرگز نگذارید بچه تان در تخت ابی بخوابد او را به گهواره اش ببرید بعد از این که او را شیر دادید و قبل از خوابش.او را به پشت در گهواره قرار دهید .همچنین خطرناک است که با بچه تان روی نیمکت یا صندلی خمیده خوابتان ببرد .اگادمی مربوط به امراض کودکان توصیه می کند به والدین که اگر با بچه های تازه متولد در یک اتاق یکسان هستند انها را روی سطح جداگانه خواب مانند گهواره بگذارند.

هنگامی یک جفت محل رو برای شیر دادن انتخاب می کنید مطمئن شوید که چیزهای ضروری برای کودک مانند دستمال مرطوب و پوشک برای اینکه مراقبت رو اغاز کنید.یک بطری اب و چیزهای دیگه برای نوشیدن رو در نزدیکی خود نگه دارید . و به عنوان مادر شیرده باید برای اجتناب از تشنگی مقدار زیادی اب و اشامیدنی بخوردید.

 سرانجام مطالعات نشان دادن ارتباط چشمی و دیگر ارتباطات در طول غذا دادن مفید برای رشد ذهنی بچه تان (برای شما یک پاداش است)شما ممکن است بخواهید یک کتاب ،مجله یا کنترول تلویزیون رو در دسترس  نگه دارید برای زمانی که در اغوشتان خوابشان می بردالبته به هریک از این موارد و ایجاد یک منطقه شیردهی رسمی برای شیر دادن به طور موفقیت امیز نیاز ندارید.

 

منبع:
وبسایت کودک سالم - آکادمی پزشکان اطفال آمریکا

هم‌رسانی:

اولین نفر دیدگاه خود را ثبت کنید.

دیدگاه های خود را با بـه سـلوی به اشتراک بگذارید.